pocetna
organizacija
linkovi
kontakt

KALENDAR LETNJIH TURNIRA TSV ZA 2014.g                     KALENDAR MINI TENIS TURNIRI TSV ZA 2014.g
verzija za stampu                                                                verzija za stampu


FORMULAR-OBRAZAC PROPOZICIJA
(popunjava klub organizator turnira)


                                                                           KALENDAR LETNJIH TURNIRA TSV 2014.g

Datum
Naziv turnira
PROPOZICIJE
Kateg.
Konk.
Zreb max.
Prijava
Odjava
STATUS
preliminarni/konacan
Organizator
Vrhovni sudija
APRIL
26.04.
OP Novog Sada
III
12.god.
48
21.04.
23.04.
22.04. /  24.04.
TK N.Sad 2002 - NS  
26.04.
Prvenstvo Vojvodine
B
16.god.
64
21.04.
23.04.
22.04. /  24.04.
TK Dinamo - Pancevo  
MAJ
03.05.
OP
III
16.god.
32
28.04.
30.04.
29.04. / 01.05.
TK Zmaj - Sr.Mitrovica  
10.05.
OP
III
14.god.
48
05.05.
07.05.
06.05. / 08.05.
TK Mladost - Pancevo  
17.05.
Prvenstvo Vojvodine
B
12.god.
64
12.05.
14.05.
13.05. / 15.05.
TK As - N.Sad  
24.05.
OP Zrenjanina
III
18.god.
48
19.05.
21.05.
20.05. / 22.05.
TK Galeb - Zrenjanin  
31.05.
OP
III
16.mus.
48
26.05.
28.05.
27.05. / 29.05.
TK Senta - Senta  
31.05.
OP
III
16.zen.
48
26.05.
28.05.
27.05. / 29.05.
TK Dunav - B.Palanka  
JUNI
07.06.
OP
III
14.god.
48
02.06.
04.06.
03.06. / 05.06.
TK Elite - N.Sad  
14.06.
OP
III
12.god.
48
09.06.
11.06.
10.06. / 12.06.
TK Elite - N.Sad  
21.06.
OP
III
18.god.
32
16.06.
18.06.
17.06. / 19.06.
TK Sol 022 - Sid  
28.06.
OP
III
14.mus.
48
23.06.
25.06.
24.06. / 26.06.
TK Dunav - Apatin  
28.06.
OP
III
14.zen.
48
23.06.
25.06.
24.06. / 26.06.
TK As - N.Sad  
JULI
05.07.
OP
III
16.god.
48
30.06.
02.07.
03.07.
TK Zak - Sombor  
12.07.
OP
III
12.mus.
48
07.07.
09.07.
10.07.
TK Topola - B.Topola  
12.07.
OP
III
12.zen.
48
07.07.
09.07.
10.07.
TK Internacional-Novi Sad  
19.07.
OP
III
14.god.
48
14.07.
16.07.
17.07.
TK Vrsac - Vrsac  
19.07.
OP
III
18.god.
48
14.07.
16.07.
17.07.
TK Kikinda - Kikinda  
26.07.
OP
III
14.god.
48
21.07.
23.07.
24.07.
TK N.Sad 2002 - NS  
26.07.
OP
III
18.god.
48
21.07.
23.07.
24.07.
TK Spens - NS  

AVGUST
02.08.
OP
III
12.god.
48
28.07.
30.07.
31.07.
TK Dinamo - Pancevo  
02.08.
OP
III
16.god.
48
28.07.
30.07.
31.07.
TK Meridiana - NS  
09.08.
OP
III
12.mus.
48
04.08.
06.08.
07.08.
TK Senta - Senta  
09.08.
OP
III
12.zen.
48
04.08.
06.08.
07.08.
TK Kikinda - Kikinda  
16.08.
OP
III
18.god.
48
11.08.
13.08.
14.08.
TK As - N.Sad  
23.08.
OP
III
16.mus.
32
18.08.
20.08.
21.08.
TK Sirmium - S.Mitrovica  
23.08.
OP
III
16.zen.
48
18.08.
20.08.
21.08.
TK Dunav - Apatin  
30.08.
Memo. I.Balaz
III
14.god.
48
25.08.
27.08.
28.08.
TK Galeb - Zrenjanin  
SEPTEMBAR
06.09.
OP
III
12.god.
48
01.09.
03.09.
04.09.
TK Vrsac - Vrsac  
13.09.
OP
III
18.mus.
32
08.09.
10.09.
11.09.
TK Spin - Sid  
13.09.
OP
III
18.zen.
32
08.09.
10.09.
11.09.
TK Sirmium - S.Mitrovica  
20.09.
OP
III
16.mus.
32
15.09.
17.09.
18.09.
TK Brend Su - Subotica  
20.09.
OP
III
16.zen.
48
15.09.
17.09.
18.09.
TK AS - Novi Sad  
27.09.
OP
III
14.god.
48
22.09.
24.09.
25.09.
TK Spartak - Subotica  
OKTOBAR
04.10.
OP
III
12.mus.
48
29.09.
01.10.
02.10.
TK Palic - Palic  
04.10.
OP
III
12.zen.
32
29.09.
01.10.
02.10.
TK Kovacica - Kovacica  
11.10.
OP
III
14.god.
48
06.10.
08.10.
09.10.
TK Spens - NS  
11.10.
OP
III
18.god.
48
06.10.
08.10.
09.10.
TK Jezero - Kikinda  
18.10.
OP
III
12.mus.
32
13.10.
15.10.
16.10.
TK Tenis Tim Hipol - Odzaci  
18.10.
OP
III
12.zen.
48
13.10.
15.10.
16.10.
TK Vojvodina - NS  
18.10.
OP
III
16.god.
48
13.10.
15.10.
16.10.
TK Topola - B.Topola  
25.10.
OP
III
14.god.
48
20.10.
22.10.
23.10.
TK Dunav - B.Palanka  
NOVEMBAR
01.11.
OP
III
12.mus.
32
27.10.
29.10.
30.10.
TBA  
01.11.
OP
III
12.zen.
32
27.10.
29.10.
30.10.
TK Polet - Vrsac  


KALENDAR     MINI     TENIS     TURNIRA 2014g

Datum
Naziv turnira
PROPOZICIJE
Kateg.
Konk.
Zreb
Prijava
Odjava
Preliminaran i konacan status
Organizator
Vrhovni sudija
MAJ
03.05.
OP
III
CRVENI
28.04.
30.04.
29.04. / 01.05.
TK Mladost - Pancevo  
03.05.
OP
III
ZELENI
28.04.
30.04.
29.04. / 01.05.
TK Mladost - Pancevo  
10.05.
OP
III
NARANDZASTI
05.05.
07.05.
06.05. / 08.05.
TK Kikinda - Kikinda  
24.05.
OP
III
CRVENI
19.05.
21.05.
20.05. / 22.05.
TK Zak - Sombor  
24.05.
OP
III
ZELENI
19.05.
21.05.
20.05. / 22.05.
TK Zak - Sombor  
JUNI
07.06.
OP
III
NARANDZASTI
02.06.
04.06.
03.06. / 05.06.
TK Zmaj - S.Mitrovica  
21.06.
OP
III
CRVENI
16.06.
18.06.
17.06. / 19.06.
TK Palic - Palic  
21.06.
OP
III
ZELENI
16.06.
18.06.
17.06. / 19.06.
TK Palic - Palic  
28.06.
OP
III
CRVENI
23.06.
25.06.
24.06. / 26.06.
TK Galeb - Zrenjanin  
28.06.
OP
III
ZELENI
23.06.
25.06.
24.06. / 26.06.
TK Galeb - Zrenjanin  
JULI
05.07.
OP
III
NARANDZASTI
30.06.
02.07.
03.07.
TK Kovacica - Kovacica  
19.07.
Dani Prota Vase
III
CRVENI
14.07.
16.07.
17.07.
TK Pancevo - Pancevo  
19.07.
Dani Prota Vase
III
ZELENI
14.07.
16.07.
17.07.
TK Pancevo - Pancevo  
26.07.
OP
III
NARANDZASTI
21.07.
23.07.
24.07.
TK Sol 022 - Sid  
AVGUST
23.08.
OP
III
CRVENI
18.08.
20.08.
21.08.
TK Senta - Senta  
23.08.
OP
III
ZELENI
18.08.
20.08.
21.08.
TK Senta - Senta  
SEPTEMBAR
06.09.
Prv.Vojvodine
B
NARANDZASTI
01.09.
03.09.
04.09.
TBA  
13.09.
Prv.Vojvodine
B
CRVENI
08.09.
10.09.
11.09.
TK Vojvodina - NS  
13.09.
Prv.Vojvodine
B
ZELENI
08.09.
10.09.
11.09.
TK Vojvodina - NS  
27.09.
OP
III
CRVENI
22.09.
24.09.
25.09.
TK Polet - Vrsac  
27.09.
OP
III
ZELENI
22.09.
24.09.
25.09.
TK Polet - Vrsac  
OKTOBAR
04.10.
OP
III
NARANDZASTI
29.09.
01.10.
02.10.
TK Spin - Sid  
01.11.
OP
III
NARANDZASTI
27.10.
29.10.
30.10.
TK Elite - NS