pocetna
organizacija
linkovi
kontakt


REZULTATI PRVENSTAVA VOJVODINE U 2014
REZULTATI PRVENSTAVA VOJVODINE U 2015

KALENDAR ZIMSKIH TURNIRA TSV 2014/2015.g
PRIJAVA ZA TURNIRE VRSI SE PREKO SAJTA TSS
SVI IGRACI MORAJU POSEDOVATI REGISTRACIJU ZA 2015. GODINU


KLIKOM MISA NA NAZIV TURNIRA OTVORICE VAM SE PROPOZICIJE
KLIKOM MISA NA DATUM PRELIMINARNOG ILI KONACNOG STATUSA OTVORICE VAM SE LISTA PRIJAVLJENIH IGRACICA-IGRACA


Datum
Naziv turnira
PROPOZICIJE
Kateg.
Konk.
Zreb max.
Prijava
Odjava
STATUS
preliminarni/konacan
Organizator
Vrhovni sudija
IZVESTAJ
FEBRUAR
14.02.
PRVENSTVO VOJVODINE
B
14g -decaci
48
09.02.2015.
11.02.2015.
TK Elite - Novi Sad
REZULTAT-Vucenov K.
21.02.
PRVENSTVO VOJVODINE
B
12g
48
16.02.2015.
18.02.2015.
TK Internacional - Novi Sad
REZULTATI-Jovic A.
28.02.
PRVENSTVO VOJVODINE
B
16g
48
23.02.2015.
25.02.2015.
TK Elite - Novi Sad
REZULTATI-Jovic A.
MART
07.03.
CRVENI NIVO
otvoreno
02.03.
04.03.
03.03. / 05.03.
TK Zmaj - Sr.Mitrovica
14.03.
ZELENI NIVO
10g
otvoreno
09.03.
11.03.
10.03. / 12.03.
TENISKI SAVEZ VOJVODINE  

KALENDAR LETNJIH TURNIRA TSV 2015.g
PRIJAVA ZA TURNIRE VRSI SE PREKO SAJTA TSS
SVI IGRACI MORAJU POSEDOVATI REGISTRACIJU ZA 2015. GODINU


KLIKOM MISA NA NAZIV TURNIRA OTVORICE VAM SE PROPOZICIJE
KLIKOM MISA NA DATUM PRELIMINARNOG ILI KONACNOG STATUSA OTVORICE VAM SE LISTA PRIJAVLJENIH IGRACICA-IGRACA

Datum
Naziv turnira
PROPOZICIJE
Kateg.
Konk.
Zreb max.
Prijava
Odjava
STATUS
preliminarni/konacan
Organizator
Vrhovni sudija
MART
28.03.
OP
III
12
48
23.03.
25.03.
24.03./26.03.
TK Spartak-Subotica  
APRIL
18.04.
PRVENSTVO VOJVODINE
B
14
64
13.04.
15.04.
14.04./16.04.
TK Novi Sad 2002-N.Sad  
18.04.
PRVENSTVO VOJVODINE
B
18
64
13.04.
15.04.
14.04./16.04.
TK Palic - Palic  
25.04.
PRVENSTVO VOJVODINE
B
12
64
20.04.
22.04.
21.04./23.04.
TK AS - Novi Sad  
25.04.
OP
III
14
48
20.04.
22.04.
21.04./23.04.
TK Meridiana-Novi Sad  
25.04.
PRVENSTVO VOJVODINE
B
16
64
20.04.
22.04.
21.04./23.04.
TK Dinamo-Pancevo  
MAJ
02.05.
OP
III
12
48
27.04.
29.04.
28.04./30.04.
TK ZAK - Sombor  
09.05.
OP
III
16 juniori
32
04.05.
06.05.
05.05./07.05.
TK Spin - Sid  
09.05.
OP
III
16 juniorke
32
04.05.
06.05.
05.05./07.05.
TK Sirmium - Sr.Mitrovica  
30.05.
OP
III
18
32
25.05.
27.05.
26.05./28.05.
TK Sirmium - Sr.Mitrovica  
JUNI
06.06.
OP
III
14
48
01.06.
03.06.
02.06./04.06.
TK Dinamo-Pancevo  
13.06.
OP
III
12
48
08.06.
10.06.
09.06./11.06.
TK ELite - Novi Sad  
13.06.
OP
III
16
48
08.06.
10.06.
09.06./11.06.
TK Zmaj - Sr.Mitrovica  
20.06.
OP
III
14 decaci
48
15.06.
17.06.
16.06./18.06.
TK Senta - Senta  
20.06.
OP
III
14 devojcice
32
15.06.
17.06.
16.06./18.06.
TK Kovacica - Kovacica  
JULI
11.07.
Memorijal I. Balaza
III
14
48
06.07.
08.07.
07.07./09.07.
TK Galeb - Zrenjanin  
18.07.
OP
III
12
48
13.07.
15.07.
14.07./16.07.
TK Vrsac - Vrsac  
AVGUST
01.08.
OP
III
12
48
27.07.
29.07.
28.07./30.07.
TK Mladost - Pancevo  
01.08.
OP
III
16
48
27.07.
29.07.
28.07./30.07.
TK Topola - Backa Topola  
08.08.
OP
III
14
48
03.08.
05.08.
04.08./06.08.
TK Elite - Novi Sad  
29.08.
OP
III
12
48
24.08.
26.08.
25.08./27.08.
TK Senta - Senta  
29.08.
OP
III
16
48
24.08.
26.08.
25.08./27.08.
TK Spens - Novi Sad  
SEPTEMBAR
12.09.
OP
III
14
48
07.09.
09.09.
08.09./10.09.
TK Dunav - Backa Palanka  
26.09.
OP
III
16
32
21.09.
23.09.
22.09./24.09.
TK Sol 022 - Sid  
OKTOBAR
03.10.
OP
III
12 decaci
48
28.09.
30.09.
29.09./01.11.
TK Sol 022 - Sid  
03.10.
OP
III
12 devojcice
48
28.09.
30.09.
29.09./01.11.
TK Vojvodina - Novi Sad  
03.10.
OP
III
18
48
28.09.
30.09.
29.09./01.11.
TK Galeb - Zrenjanin  
24.10.
MASTERS
12
8+8
NEMA PRIJAVA
IGRA 8 NAJBOLJIH iz VOJVODINE SA LISTE TSS
TBA
 
24.10.
MASTERS
16
8+8
NEMA PRIJAVA
IGRA 8 NAJBOLJIH iz VOJVODINE SA LISTE TSS
TBA
 
31.10.
MASTERS
14
8+8
NEMA PRIJAVA
IGRA 8 NAJBOLJIH iz VOJVODINE SA LISTE TSS
TBA
 
31.10.
MASTERS
18
8+8
NEMA PRIJAVA
IGRA 8 NAJBOLJIH iz VOJVODINE SA LISTE TSS
TBA
 


LETNJI    KALENDAR    MINI    TENIS  2015g
(klikom misa na Naziv tunira-PROPOZICIJE otvorice Vam se Propozicije tog turnira)
(klikom misa na DATUM Preliminarnog ili Konacnog statusa otvorice Vam se Preliminarni ili konacan status igraca za taj turnir)

Datum
Naziv turnira
PROPOZICIJE
Kateg.
Konk.
Zreb
Prijava
Odjava
STATUS
preliminarni/konacan
Organizator
Vrhovni sudija
APRIL
04.04.
OP
III
CRVENI
otvoren
30.03.
01.04.
31.03./02.04.
TK ZAK - Sombor
 
04.04.
OP
III
ZELENI
otvoren
30.03.
01.04.
31.03./02.04.
TK ZAK - Sombor
 
25.04.
OP
III
NARANDZASTI
otvoren
20.04.
22.04.
21.04./23.04.
TK Kovacica - Kovacica
 
MAJ
02.05.
OP
III
CRVENI
otvoren
27.04.
29.04.
28.04./30.04.
TK Mladost - Pancevo  
02.05.
OP
III
ZELENI
otvoren
27.04.
29.04.
28.04./30.04.
TK Mladost - Pancevo  
23.05.
OP
III
NARANDZASTI
otvoren
18.05.
20.05.
19.05./21.05.
TK Sol 022 - Sid  
30.05.
OP
III
CRVENI
otvoren
25.05.
27.05.
26.05./28.05.
TK Palic - Palic  
30.05.
OP
III
ZELENI
otvoren
25.05.
27.05.
26.05./28.05.
TK Palic - Palic  
JUNI
20.06.
OP
III
NARANDZASTI
otvoren
15.06.
17.06.
16.06./17.06.
TBA
 
27.06.
OP
III
CRVENI
otvoren
22.06.
24.06.
23.06./25.06.
TK Meridiana - Novi Sad  
27.06.
OP
III
ZELENI
otvoren
22.06.
24.06.
23.06./25.06.
TK Meridiana - Novi Sad  
JULI
18.07.
OP
III
NARANDZASTI
otvoren
13.07.
15.07.
14.07./16.07.
TBA
 
25.07.
OP
III
CRVENI
otvoren
20.07.
22.07.
21.07./23.07.
TK Tenis Tim Hipol-Odzaci  
25.07.
Dani Prota Vase
III
ZELENI
otvoren
20.07.
22.07.
21.07./23.07.
TK Pancevo - Pancevo  
AVGUST
15.08.
OP
III
NARANDZASTI
otvoren
10.08.
12.08.
11.08./13.08.
TBA
 
22.08.
OP
III
CRVENI
otvoren
17.08.
19.08.
18.08./20.08.
TK Galeb - Zrenjanina  
22.08.
OP
III
ZELENI
otvoren
17.08.
19.08.
18.08./20.08.
TK Galeb - Zrenjanina  
SEPTEMBAR
05.09.
PRVENSTVO VOJVODINE
III
ZELENI
64
31.08.
02.09.
01.09./03.09.
TK Zmaj - Sr.Mitrovica  
12.09.
OP
III
NARANDZASTI
otvoren
07.09.
09.09.
08.09./10.09.
TK Tenis Tim Hipol-Odzaci  
26.09.
OP
III
CRVENI
otvoren
21.09.
23.09.
22.09./24.09.
TK Vojvodina - Novi Sad  
26.09.
OP
III
ZELENI
otvoren
21.09.
23.09.
22.09./24.09.
TK Vojvodina - Novi Sad  
OKTOBAR
17.10.
OP
III
NARANDZASTI
otvoren
12.10.
14.10.
13.10./15.10.
TBA
 
24.10.
OP
III
CRVENI
otvoren
19.10.
21.10.
20.10./22.10.
TBA
 
24.10.
OP
III
ZELENI
otvoren
19.10.
21.10.
20.10./22.10.
TBA