pocetna
organizacija
linkovi
kontakt


REZULTATI PRVENSTAVA VOJVODINE U 2015
REZULTATI PRVENSTAVA VOJVODINE U 2016


KALENDAR ZIMSKIH PRVENSTAVA VOJVODINE 2015-2016.g
PRIJAVA ZA TURNIRE VRSI SE ONLINE PUTEM SAJTA TENISKOG SAVEZA SRBIJE
SVI IGRACI MORAJU POSEDOVATI REGISTRACIJU ZA 2016. GODINU


KLIKOM MISA NA NAZIV TURNIRA OTVORICE VAM SE PROPOZICIJE
KLIKOM MISA NA DATUM PRELIMINARNOG STATUSA OTVORICE VAM SE LISTA PRIJAVLJENIH TAKMICARA
KLIKOM MISA NA DATUM KONACNOG STATUSA OTVORICE VAM SE ZREB PRIJAVLJENIH ZA TAJ TURNIR


Datum
Naziv turnira
PROPOZICIJE
Kateg.
Konk.
Zreb max.
Prijava
Odjava
STATUS
preliminarni/konacan
Organizator
Vrhovni sudija
FEBRUAR
13.02.
PRVENSTVO VOJVODINE
B
14 - decaci
64
10.02.
11.02.
11.02. / 12.02.
TK"Orange"-Sombor Cancar S.-REZULTATI
13.02.
PRVENSTVO VOJVODINE
B
14 - devojcice
64
10.02.
11.02.
11.02. / 12.02.
TK"Orange"-Sombor Cancar S.-REZULTATI
20.02.
PRVENSTVO VOJVODINE
B
10 - decaci
64
17.02.
18.02.
18.02. / 19.02.
TK"Orange"-Sombor Katanic F.-REZULTATI
20.02.
PRVENSTVO VOJVODINE
B
10 - devojcice
64
17.02.
18.02.
18.02. / 19.02.
TK"Orange"-Sombor Katanic F.-REZULTATI
27.02.
PRVENSTVO VOJVODINE
B
16 - decaci
64
24.02.
25.02.
25.02. / 26.02.
TK"Orange"-Sombor Katanic F.-REZULTATI
27.02.
PRVENSTVO VOJVODINE
B
16 - devojcice
64
24.02.
25.02.
25.02. / 26.02.
TK"Orange"-Sombor Katanic F.-REZULTATI



KALENDAR LETNJIH TURNIRA TSV 2015.g
PRIJAVA ZA TURNIRE VRSI SE PREKO SAJTA TSS
SVI IGRACI MORAJU POSEDOVATI REGISTRACIJU ZA 2015. GODINU


KLIKOM MISA NA NAZIV TURNIRA OTVORICE VAM SE PROPOZICIJE
KLIKOM MISA NA DATUM PRELIMINARNOG ILI KONACNOG STATUSA OTVORICE VAM SE LISTA PRIJAVLJENIH IGRACICA-IGRACA

Datum
Naziv turnira
PROPOZICIJE
Kateg.
Konk.
Zreb max.
Prijava
Odjava
STATUS
preliminarni/konacan
Organizator
Vrhovni sudija
MART
28.03.
OP SUBOTICE
III
12
48
23.03.
25.03.
TK Spartak-Subotica
REZULTATI-Demeter D.
APRIL
18.04.
PRVENSTVO VOJVODINE
B
14
64
13.04.
15.04.
TK Novi Sad 2002-N.Sad
18.04.
PRVENSTVO VOJVODINE
B
18
64
13.04.
15.04.
TK Palic - Palic
25.04.
PRVENSTVO VOJVODINE
B
12
64
20.04.
22.04.
TK AS - Novi Sad
25.04.
OP MERIDIANA
III
14
48
20.04.
22.04.
TK Meridiana-Novi Sad
25.04.
PRVENSTVO VOJVODINE
B
16
64
20.04.
22.04.
TK Dinamo-Pancevo
MAJ
02.05.
OP SOMBORA
III
12
48
27.04.
29.04.
TK ZAK - Sombor
09.05.
OP SIDA
III
16 juniori
32
04.05.
06.05.
TK Spin - Sid
09.05.
OP SIRMIUM
III
16 juniorke
32
04.05.
06.05.
TK Sirmium - Sr.Mitrovica
30.05.
OP SIRMIUM
III
18
32
25.05.
27.05.
TK Sirmium - Sr.Mitrovica
JUNI
06.06.
OP PANCEVA
III
14
48
01.06.
03.06.
TK Dinamo-Pancevo REZULTATI - Vukovic M.
13.06.
OP NOVOG SADA
III
12
48
08.06.
10.06.
TK ELite - Novi Sad REZULTATI - Dajin M.
13.06.
OP SREMA
III
16
48
08.06.
10.06.
TK Zmaj - Sr.Mitrovica REZULTATI - Celar Z.
20.06.
OP SENTE
III
14 decaci
48
15.06.
17.06.
TK Senta - Senta REZULTATI - Demeter T.
20.06.
OP KOVACICE
III
14 devojcice
32
15.06.
17.06.
TK Kovacica - Kovacica REZULTATI - Deanovic V.
JULI
11.07.
MEMO IVANA BALAZA
III
14
48
06.07.
08.07.
TK Galeb - Zrenjanin REZULTATI - Milanovic M.
18.07.
OP VRSCA
III
12
48
13.07.
15.07.
TK Vrsac - Vrsac REZULTATI - Stojkovic A.
AVGUST
01.08.
OP MLADOST
III
12
48
27.07.
29.07.
TK Mladost - Pancevo REZULTATI - Jovic A.
01.08.
OP TOPOLA
III
16 devojke
48
27.07.
29.07.
TK Topola - Backa Topola REZULTATI - Bojovic M.
08.08.
OP ELITA
III
14
48
03.08.
05.08.
TK Elite - Novi Sad REZULTATI - Jovic A.
29.08.
OP SENTE
III
12
48
24.08.
26.08.
TK Senta - Senta REZULTATI-Demeter
29.08.
OP SPENSA
III
16
48
24.08.
26.08.
TK Spens - Novi Sad REZULTATI - Maricic
SEPTEMBAR
12.09.
OP DUNAVA
III
14
48
07.09.
09.09.
TK Dunav - Backa Palanka REZULTATI - Celar Z.
26.09.
OP SIDA
III
16
32
21.09.
23.09.
TK Sol 022 - Sid REZULTATI - Celar Z.
OKTOBAR
03.10.
OP SIDA
III
12 decaci
48
28.09.
30.09.
TK Sol 022 - Sid REZULTATI - Grujic A.
03.10.
OP NOVOG SADA
III
12 devojcice
48
28.09.
30.09.
TK Vojvodina - Novi Sad REZULTATI - Marinkovic N.
03.10.
OP ZRENJANINA
III
18
48
28.09.
30.09.
TK Galeb - Zrenjanin REZULTATI - Dajin M.
24.10.
MASTERS 12
12
8+8
NEMA PRIJAVA IGRA 8 NAJBOLJIH iz APV - LISTA TSS
TK Elite - Novi Sad
REZULTATI - Jovic A.
24.10.
MASTERS 16
16
8+8
NEMA PRIJAVA IGRA 8 NAJBOLJIH iz APV - LISTA TSS
TK Kovacica - Kovacica
REZULTATI - Dajin M.
31.10.
MASTERS 14
14
8+8
NEMA PRIJAVA IGRA 8 NAJBOLJIH iz APV - LISTA TSS
TK Spartak-Subotica
REZULTATI - Demeter D.
31.10.
MASTERS 18
18
8+8
NEMA PRIJAVA IGRA 8 NAJBOLJIH iz APV - LISTA TSS
TK Zmaj - Sr.Mitrovica
REZULTATI - Grujic A.


LETNJI    KALENDAR    MINI    TENIS  2015g
(klikom misa na Naziv tunira-PROPOZICIJE otvorice Vam se Propozicije tog turnira)
(klikom misa na DATUM Preliminarnog ili Konacnog statusa otvorice Vam se Preliminarni ili konacan status igraca za taj turnir)

Datum
Naziv turnira
PROPOZICIJE
Kateg.
Konk.
Zreb
Prijava
Odjava
STATUS
preliminarni/konacan
Organizator
Vrhovni sudija
APRIL
04.04.
OP SOMBORA
III
CRVENI
otvoren
30.03.
01.04.
TK ZAK - Sombor
REZULTATI - Cancar S.
04.04.
OP SOMBORA
III
ZELENI
otvoren
30.03.
01.04.
TK ZAK - Sombor
REZULTATI -Cancar S.
25.04.
OP KOVACICE
III
NARANDZASTI
otvoren
20.04.
22.04.
TK Kovacica - Kovacica
REZULTATI - Jovic A.
MAJ
02.05.
OP HIPODROM
III
CRVENI
otvoren
27.04.
29.04.
TK Mladost - Pancevo REZULTATI - Deanovic V.
02.05.
OP HIPODROM
III
ZELENI
otvoren
27.04.
29.04.
TK Mladost - Pancevo REZULTATI - Deanovic V.
23.05.
OP SIDA
III
NARANDZASTI
otvoren
18.05.
20.05.
TK Sol 022 - Sid REZULTATI - Jovic A.
30.05.
OP PALICA
III
CRVENI
otvoren
25.05.
27.05.
TK Palic - Palic REZULTATI - Korac K.
30.05.
OP PALICA
III
ZELENI
otvoren
25.05.
27.05.
TK Palic - Palic REZULTATI - Korac K.
JUNI
20.06.
OP SIVCA
III
NARANDZASTI
otvoren
15.06.
17.06.
TK Sivac - Sivac
REZULTATI - Katanic F.
27.06.
OP NOVOG SADA
III
CRVENI
otvoren
22.06.
24.06.
TK Meridiana - Novi Sad REZULTATI - Katanic F.
27.06.
OP NOVOG SADA
III
ZELENI
otvoren
22.06.
24.06.
TK Meridiana - Novi Sad REZULTATI - Katanic F.
JULI
18.07.
OP SIVCA
III
NARANDZASTI
otvoren
13.07.
15.07.
TK Sivac - Sivac
REZULTATI - Celar Z.
25.07.
OP ODZACI
III
CRVENI
otvoren
20.07.
22.07.
TK Tenis Tim Hipol-Odzaci REZULTATI - Celar Z.
25.07.
DANI PROTA VASE
III
ZELENI
otvoren
20.07.
22.07.
TK Pancevo - Pancevo REZULTATI - Petrovic S.
AVGUST
15.08.
OP KOVACICE
III
NARANDZASTI
otvoren
10.08.
12.08.
TK Kovacica - Kovacica
REZULTATI - Dajin M.
22.08.
OP ZRENJANINA
III
CRVENI
otvoren
17.08.
19.08.
TK Galeb - Zrenjanina REZULTATI - Dajin M.
22.08.
OP ZRENJANINA
III
ZELENI
otvoren
17.08.
19.08.
TK Galeb - Zrenjanina REZULTATI - Dajin M.
SEPTEMBAR
05.09.
PRVENSTVO VOJVODINE
III
ZELENI
64
31.08.
02.09.
TK Zmaj - Sr.Mitrovica REZULTATI - Dajin M.
12.09.
OP ODZAKA
III
NARANDZASTI
otvoren
07.09.
09.09.
TK Tenis Tim Hipol-Odzaci REZULTATI - Bojovic M.
26.09.
OP NOVOG SADA
III
CRVENI
otvoren
21.09.
23.09.
TK Vojvodina - Novi Sad REZULTATI - Jovic A.
26.09.
OP NOVOG SADA
III
ZELENI
otvoren
21.09.
23.09.
TK Vojvodina - Novi Sad REZULTATI - Jovic A.