REKREATIVNO VETERANSKA SEKCIJA    
FINALA I RANG LISTE       2016       2015       2014         2013        2012

KALENDAR TAKMIČENJA-TURNIRA ZA 2016

Datum

Naziv

Organizator

Kategorija

Tereni

Direktor

Adresa

09/10.04.

VII MEMO PETRA MIŠIĆA

TK”Petar Mišić”

I Z V E Š T A J

2 sljaka

Saška Mišić 064/1433335

Dr Vase Savića 3, TK"Index" 021/400200

16/17.04.

OPEN ŠIDA

TK”Sol 022 ”

I Z V E Š T A J

5 sljaka

Jeremić Ljubiša 063/8347757

Matije Gupca bb, Šid

23/24.04.

SPARTAK OPEN

TK”Spartak”

8 sljaka

Vuković Racko 060/5180130

Dudova Šuma bb 024/602-080

21/22.05.
VIII KIKIN MEMORIJAL
TK"Stari Grad"
6 sljaka
Dimitrijević N.-BATA 064/8663840
Kneza Mihajla bb, Šabac 064/1686992

28/29.05.

XIV MEMO RADETA BAŠE

TK”ŽAK”

8 sljaka

Krajinović Stipan 069/5552687

Park I.L. Ribara bb 025/436773

04/05.06.

IX MEMO Đ. STANOJEVIĆA

TK”Sirmium”

7 sljaka

Krstić Đorđe 063/594355

TC Sr.Mitrovica 022/215497

11/12.06.

KIKINDA OPEN

TK"Kikinda"

I Z V E Š T A J

5 sljaka

Ladičorbić Dragan 063/7170925

Branka Vujina bb

18/19.06.

MEMO M.PILE ŽIVANOVIĆ

TK"Winner" St.Pazova

I Z V E Š T A J

3 sljaka

Milutinović Miloš 060/0944440

Karađorđeva 137/2 - Stara Pazova

25/26.06.

OP PALIĆA

TK”Palić 1878” Palić

I Z V E Š T A J

8 sljaka

Juhas Žolt 064/6699717

Park N.Heroja 5, 024/753124

02/03.07.

GRUNDFOS OPEN

TK"AS"

I Z V E Š T A J

11 sljaka
Čonkić Milan 063/547033
Veternička 3 021/6391810

23/24.07.

PREMIJER OPEN

Banja Vrdnik

I Z V E Š T A J

4 beton

Potić Dragan 060/0981982

Nikice Lesjaka 2-VRDNIK

30/31.07.

OPEN ODŽACI

TK"Tenis Tim Hipol"

I Z V E Š T A J

3 sljaka

Praca Igor 060/0242878

Gračački put bb - ODZACI

06/07.08.

OPEN SENTE

TK”Senta”

4 sljaka

Muškinja Milan 061/6120501

Narodna bašta bb

13/14.08.

V MEMO ADAMA ŽERŽENKE

TK”Vrbas”

6 sljaka

Striber Željko 062/293995

Sportski centar “Vrbas”

20/21.08.

III MEMO BORE VIDOVIĆA

TK”Elite”

6 sljaka

Mojsejev Aleksandar 063/508078

Bul.Jovana Dučića 35 Novi Sad 021/6390248

27/28.08.

OPEN BAČKE PALANKE

TK”Dunav”

I Z V E Š T A J

4 sljaka

Dugančić Ivan 064/9059121

TC”Tikvara”, B.Palanka

10/11.09.

III MEMO A.OTIĆ-ČVARE

SC"Olimpija"

6 sljaka

Katanić Velibor 063/490735

Alibegovac bb, Petrovaradin

17/18.09.
SPARTAK OPEN

TK”Spartak”

8 sljaka

Vuković Racko 060/5180130

Dudova Šuma bb   024/602080

24/25.09.
OPEN ZRENJANINA

TK”Galeb 1898 ”

4 sljaka

Matanović Gajica 064/1709333

Kej 2. Oktobra br.2   023/602082

01/02.10.
ORANŽ OPEN

TK”Orange”

4 sljaka

Kovač Žarko 062/9729077

Bezdanski put 135-SOMBOR

08/09.10.
OPEN INDEX

TK"Index"

2 sljaka

Hrnčić Petar 062/201219

Dr Vase Savića 3, 021/400200

15/16.10. III MEMO DRAŠKO BOŠNJAK TK"Zmaj" I Z V E Š T A J 7 sljaka Muratović Joca 064/1547742 Panonska 1 - SR.MITROVICA
22/23.10. OPEN KOVAČICE TK”Kovačica” I Z V E Š T A J 2 sljaka Igor Cicka 061/1168635 Generala Štefanjika 10-KOVACICA

*klikom miša na NAZIV TURNIRA u koloni NAZIV možete videti Propozicije turnira
*
klikom miša na IZVEŠTAJ u koloni KATEGORIJA možete videti rezultate sa turnira
   SVI TURNIRI POCINJU U 10,00 CASOVA - SVE INFORMACIJE MOŽETE DOBITI OD PREDSEDNIKA MOTOK DJORDJA 063/567-041
ITF VETERANI
VETERANI TSS