REKREATIVNO VETERANSKA SEKCIJA VOJVODINE
 

FINALA I
RANG LISTE:
2019
2018
2017
2016
2015

TRENUTNI POREDAK IGRAČA 2020g.
SINGLOVI:
DUBLOVI:

PRIKAZ FINALA ODIGRANIH TURNIRA U 2020. GODINI - SINGLOVI - DUBLOVI


JUNI

Datum

Naziv

Organizator

Kategorija

Tereni

Direktor

Adresa održavanja turnira

06/07.06.

OPEN ŠIDA

TK”SOL 022”

IZVEŠTAJ

3 šljaka

Jeremić Ljubiša 063/8347757

Matije Gupca bb, Šid

13/14.06.
SPARTAK OPEN
TK"SPARTAK"
8 šljaka
Vuković Racko 060/5180130
Dudova Šuma bb,SU, 024/602080
20/21.06.
DIKSI OPEN
TK”Galeb 1898”
4 šljaka
Tatić Miodrag-TALE 069/1177111
Kej 2. Oktobra 2, ZR 064/1709333

27/28.06.

11. MEMO PETAR MIŠIĆ

TK”Petar Mišić”

IZVEŠTAJ

4 šljaka

Saška Mišić 064/1433335

TK"Vojvodina" NS, Pionirska 1 , 021/524921

 
JULI

Datum

Naziv

Organizator

Kategorija

Tereni

Direktor

Adresa održavanja turnira

04/05.07.

18. MEMO RADETA BAŠE

TK”ŽAK” Sombor

IZVEŠTAJ

8 šljaka

Krajinović Siniša 064/1465699

Park I.L.Ribara bb 025/436-773

18/19.07.

OPEN PANČEVA

TK”Dinamo”

singl 35+ 45+ 55+ 65+ dubl 35+50+65+

6 šljaka

Nestorović Aleksandar 063/7735857

Makedonska bb,PA

25/26.07.

KIKINDA OPEN

TK”Kikinda”

singl 35+ 45+ 55+ 65+ dubl 35+50+65+

5 šljaka

Ćirić Dejan 063/506661

Branka Vujina bb , Kikinda

AVGUST

Datum

Naziv

Organizator

Kategorija

Tereni

Direktor

Adresa održavanja turnira

08/09.08.

12. KIKIN MEMORIJAL

TK”Stari Grad”

singl 35+ 45+ 55+ 65+ dubl 35+50+65+

6 šljaka

Dimitrijević N.-BATA 064/8663840

Kneza Miihajla bb, Šabac 064/1686992

15/16.08.

7. MEMO DRAŠKO BOŠNJAK

TK”Zmaj”

singl 35+ 45+ 55+ 65+

2 šljaka

Muratović Jovan 064/1547742

Panonska 1, Sr.Mitrovica

22/23.08.

2. MEMO ĐERE ČABE

TK”Senta”

singl 35+ 45+ 55+ 65+ dubl 35+50+65+

4 šljaka

Muškinja Milan 061/6120501

Narodna bašta bb , Senta

29/30.08.

DANI PIVA

TK”Galeb 1898”

singl 35+ 45+ 55+ 65+ dubl 35+50+65+

4 šljaka

Matanović Gajica 064/1709333

Kej 2. Oktobra 2, ZR 023/602082

SEPTEMBAR

Datum

Naziv

Organizator

Kategorija

Tereni

Direktor

Adresa održavanja turnira

05/06.09.

1. MEMO DEJAN ĆUROVIĆ

TK”Olimpija”

singl 35+ 45+ 55+65+ dubl 35+50+65+

6 šljaka

Velibor Katanić 069/617131

Alibegovac 29A,Petrovaradin

12/13.09.

13. MEMO Đ STANOJEVIĆA

TK”Sirmium”

singl 35+ 45+ 55+ 65+ dubl 35+50+65+

4 šljaka

Krstić Đorđe 063/594-355

TC S. Mitrovica 022/215-497

19/20.09.

OPEN PALIĆA

TK”Palić 1878”

singl 35+ 45+ 55+ 65+ dubl 35+50+65+

8 šljaka

Juhas Žolt 064/6699717

Park N. Heroja 024/753124

26/27.09. OPEN BAČKE PALANKE TK"Dunav" singl 35+ 45+ 55+ 65+ dubl 35+50+65+ 4 šljaka Dugančić Ivan 064/9059121 TC "Tikvara", B. Palanka

OKTOBAR

Datum

Naziv

Organizator

Kategorija

Tereni

Direktor

Adresa održavanja turnira

03/04.10.

OPEN SOL 022

TK”SOL 022”

dubl 35+50+65+

3 šljaka

Jeremić Ljubiša 063/8347757

Matije Gupca bb, Šid

10/11.10.

OPEN KOVAČICE

TK”Kovačica”

singl 35+45+55+65+

2 šljaka

Igor Cicka 061/1168635

Generala Štefanjika 10 , Kovačica

17/18.10.

7. MEMO BORE VIDOVIĆA

TK”Elite”

singl 35+ 45+ 55+ 65+ dubl 35+50+65+

6 šljaka

Mojsejev A. 063/508078

Bul.J. Dučića 35, N.Sad 021/452-466



OVDE MOŽETE SKINUTI ŽREBOVE:

SINGL:
ŽREB ZA 32 IGRAČA ŽREB ZA 16 IGRAČA ŽREB ZA 8 IGRAČA
DUBL: ŽREB ZA 16 PAROVA ŽREB ZA 8 PAROVA ŽREB ZA 4 PARA

   SVE INFORMACIJE MOŽETE DOBITI OD PREDSEDNIKA MOTOK ĐORĐA 063/567-041